fbpx

Promedica

Wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym

Dbasz o zęby, wykonujesz wszelkie czynności higieniczne każdego dnia, regularnie poddajesz się profesjonalnemu zabiegowi oczyszczania zębów w gabinecie dentystycznym, a Twoich zębów nadal nie można określić mianem śnieżnobiałych? Wybielanie zębów lampą Beyond przywróci Ci śnieżnobiały uśmiech. Sprawdź i Ty.

UMÓW WIZYTĘ

Wybielanie zębów lampą BEYOND™ i indywidualnymi nakładkami w domu


Wybielanie zębów w klinice stomatologicznej Promedica
Pacjentom, którym zależy na szybkim, bezbolesnym i zdrowym dla zębów efekcie wybielenia zębów polecamy jednorazowy zabieg z lampą BEYOND. Wybielanie zębów z BEYOND w Będzinie polega na nałożeniu żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu jego wybielającego działania strumieniem światła emitowanym przez lampę. Efektem 30-60 minutowego zabiegu jest wybielenie zębów o kilka odcieni w skali Vita. Efekt wybielania jest uzależniony od indywidualnych uwarunkowań zębowych, przestrzegania zaleceń pozabiegowych oraz nawyków pacjenta (np. żywieniowych, palenie papierosów).

Pierwsze 48h po wykonaniu zabiegu wybielania zębów jest kluczowe dla zachowania efektów. Bezwzględna „biała dieta” wyklucza picie kawy, herbaty, czerwonego wina, palenie papierosów i spożywanie barwiących warzyw i owoców itd. Po zabiegu wybielania zalecana jest zmiana pasty do zębów – najlepiej na wybielającą. Dzięki stosowaniu się do wskazań lekarskich  efekt wybielonych zębów pozostanie niezmienny przez dłuższy czas.

Wybielanie zębów w domu – indywidualne nakładki
Kolejną możliwość wybielenia zębów stanowi tzw. wybielanie nakładkowe, które pacjent wykonuje w domu, stosując się ściśle do zaleceń stomatologa z użyciem indywidualnie dopasowanej do zębów nakładki. Wypełnia się ją aktywnym żelem wybielającym i przykłada ściśle od powierzchni zębów.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Chociaż pełen cykl wybielania zębów tą metodą trwa dłużej, to efekt zauważalny jest już po kilku dniach.

Wybielanie zębów. Co musisz wiedzieć zanim zaczniesz:

  • Wybielanie zębów pod opieką lekarza jest zabiegiem bezpiecznym dla Twoich zębów.
  • Przed zabiegiem wybielania wymagana jest konsultacja z dokładną diagnostyką lekarską.
  • Wybielania zębów nie można stosować u kobiet w ciąży, matek karmiących, dzieci oraz osób z alergiami (utleniacze, gliceryna i żywice poliakrylowe).
  • Pierwsze wybielanie zębów można przeprowadzić po 16. roku życia.
  • Wypełnienia stomatologiczne (plomby) nie poddają się wybielaniu, dlatego czasem potrzebna jest ich wymiana.
  • Do 2 tygodni po zabiegu wybielania zębów należy stosować tzw. „białą dietę”.
Umów się na wizytę

Masz pytania dotyczące wybielania zębów Beyond lub metodą nakładkową? Zadzwoń, wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i umówimy wizytę.


Cennik Wybielania Zębów


  • Wybielanie zębów (1 łuk zębowy) – cena 600 zł
  • Wybielanie nakładkowe (żel + 2 nakładki) – cena 1000 zł
  • Wybielanie zęba martwego – cena 250 zł

Boisz się bólu towarzyszącego zabiegom dentystycznym i stomatologicznym? Dowiedz się jak technologia pomaga w bezbolesnym leczeniu zębów


Diagnostyka stomatologiczna

W Centrum dentystycznym Promedica


Wywiad stomatologiczny

W Promedica wszystko zaczyna się od rozmowy. Poznajemy problemy, subiektywne odczucia i oczekiwania dotyczące efektów leczenia zębów.


Przegląd stomatologiczny

Dentysta wykonuje profesjonalny, bardzo dokładny przegląd jamy ustnej w powiększeniu i z zastosowaniem kamery wewnątrzustnej.

Harmonogram leczenia

Na Państwa prośbę tworzony jest harmonogram i kosztorys leczenia, który w jasny sposób przedstawia kolejne kroki pozwalające przywrócić pełen uśmiech.


Wskazówki i Porady

Dentysta udziela wskazówek dotyczących higieny jamy ustnej.

Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.