fbpx

Stomatolog Ryszard Markiewicz Promedica

Stomatolog

Ryszard Markiewicz


Stomatolog Ryszard Markiewicz

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (Wydział: Stomatologia). Głównym obszarem moich zainteresowań jest nowoczesne leczenie kanałowe (endodoncja), chirurgia stomatologiczna i ortodoncja (wiedzę z jej zakresu poszerzam w ramach Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie).

Międzynarodowe kursy i szkolenia, które nieustannie odwiedzam, umożliwiają wdrożenie w Promedica procedur leczniczych z zastosowaniem nowoczesnych technologii (np. leczenie przy użyciu mikroskopu stomatologicznego). Mój zawód to dentysta, ponieważ w pracy bardzo ważny jest dla mnie bliski kontakt z ludźmi.


Zadzwoń 32-297-19-91 i umów wizytę

Masz pytania? Napisz! Pomożemy!
Zadowolenie pacjentów na pierwszym miejscu.

Sprawdź co piszą o nas pacjenci w mediach społecznościowychPromedica to miejsce pełne profesjonalistów, którzy oprócz niewątpliwych umiejętności wyróżniają się serdecznością i troską o pacjenta. Polecam szczególnie tym, którym gabinet stomatologiczny nie kojarzy się najlepiej – taki obraz z pewnością pomogą odczarować


MONIKAJestem pełen podziwu dla zespołu Pani Doktor Asi!!!! Miałem okazję przebyć tam dość poważny zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek. Słowami nie jestsmy w stanie opisać poziomu profesjonalizmu całego zespołu, który był w to zaangażowany. Opieka po zabiegu rewelacyjna. Stały kontakt z lekarzem. Mogłem skonsultować się o każdej porze dnia i nocy. I ten uśmiech na twarzy całego zespołu….bezcenny!!! Brawo Promedica!!!! Jesteście najlepsi!!!!!!


PRZEMEKUslugi na najwyzszym poziomie. Przesympatyczni, usmiechnieci i pomocni ludzie tworza atmosfere tego miejsca. Bardzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie do nich i z checia tam wracam. Zyczylabym sobie, zeby wszedzie indziej bylo tak milo!


EWELINA


Zakres usług

Dr Ryszarda Markiewicza

  • Zabiegi
  • protezy całkowite
  • protezy częściowe
  • protezy szkieletowe
  • korony metalowe, porcelanowe, pełno-ceramiczne
  • mosty porcelanowe
  • licówki kompozytowe, porcelanowe
  • szyny relaksacyjne twarde/miękkie
  • szyny podnoszące zwarcie
Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.