fbpx

Stomatolog dr Dawid Hodur Promedica

Stomatolog

Dawid Hodur


Stomatolog Dawid Hodur

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie został nagrodzony stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Członek koła naukowego przy Katedrze Protetyki  i Materiałoznawstwa Stomatologicznego. Autor wielu publikacji naukowych do czasopism medycznych. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza uczestnicząc w licznych sympozjach, kursach i warsztatach praktycznych. Zawodowo jego głównym obszarem zainteresowań jest stomatologia zachowawcza, protetyka, chirurgia i endodoncja mikroskopowa. W pracy stomatologa szczególnie ważne jest dla niego zrozumienie drugiego człowieka oraz to aby leczenie było całkowicie bezbolesne i komfortowe. Największą satysfakcję sprawia mu zadowolenie i uśmiech Pacjenta. W wolnym czasie uwielbia podróże, muzykę i fotografię.


Zadzwoń 32-297-19-91 i umów wizytę

Masz pytania? Napisz! Pomożemy!
Zadowolenie pacjentów na pierwszym miejscu.

Sprawdź co piszą o nas pacjenci w mediach społecznościowychPromedica to miejsce pełne profesjonalistów, którzy oprócz niewątpliwych umiejętności wyróżniają się serdecznością i troską o pacjenta. Polecam szczególnie tym, którym gabinet stomatologiczny nie kojarzy się najlepiej – taki obraz z pewnością pomogą odczarować


MONIKAJestem pełen podziwu dla zespołu Pani Doktor Asi!!!! Miałem okazję przebyć tam dość poważny zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek. Słowami nie jestsmy w stanie opisać poziomu profesjonalizmu całego zespołu, który był w to zaangażowany. Opieka po zabiegu rewelacyjna. Stały kontakt z lekarzem. Mogłem skonsultować się o każdej porze dnia i nocy. I ten uśmiech na twarzy całego zespołu….bezcenny!!! Brawo Promedica!!!! Jesteście najlepsi!!!!!!


PRZEMEKUslugi na najwyzszym poziomie. Przesympatyczni, usmiechnieci i pomocni ludzie tworza atmosfere tego miejsca. Bardzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie do nich i z checia tam wracam. Zyczylabym sobie, zeby wszedzie indziej bylo tak milo!


EWELINA


Zakres usług

Dr Dawid Hodur

  • Zabiegi
  • Stomatologia zachowawcza
  • Endodoncja mikroskopowa
  • Protetyka
  • Chirurgia stomatologiczna
Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.