fbpx

Współpracujemy z firmami oferującymi prywatne ubezpieczenia zdrowotne.

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica współpracuje ze sprawdzonymi na rynku firmami, posiadającymi
duże doświadczenie w zakresie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Akceptujemy ubezpieczenia zawarte w:

  • Signal Iduna
  • PASM
  • Polmed
  • Compensa

Pacjentów mających wykupione pakiety zdrowotne powyższych towarzystwach ubezpieczeniowych serdecznie
zapraszamy do Naszego Centrum i skorzystania ze świadczonych przez Nas usług stomatologicznych. Osoby
ubezpieczone mogą korzystać z opieki medycznej w ramach posiadanych uprawnień.


Stomatolog Compensa Będzin

W Promedica oferujemy możliwość leczenia stomatologicznego pacjentom posiadającym ubezpieczenie zdrowotne Compensa. Zakres świadczonych usług jest zależny od posiadanego przez Państwa wariantu ubezpieczenia, a z naszej strony gwarantujemy najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm. Wizyty stomatologiczne z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego Compensa możesz umówić poprzez infolinię lub internetowy formularz dedykowany pacjentom Compensa, a także bezpośrednio w naszej placówce.


Stomatolog Signal-Iduna Będzin

W Promedica oferujemy możliwość leczenia stomatologicznego pacjentom posiadającym ubezpieczenie zdrowotne Signal-Iduna. Aby poznać zakres usług stomatologicznych, jakie pokrywa twoje ubezpieczenie, skontaktuj się z ubezpieczycielem Signal-Iduna. W Promedica bez względu na formę rozliczenia zapewniamy najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm w trakcie wizyt. Świadczenia stomatologiczne z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego Signal-Iduna możesz umówić poprzez infolinię.


Stomatolog POLMED Będzin

Polmed to sieć placówek medycznych, która oferuje własne pakiety zdrowotne. W ich ramach możesz skorzystać z usług stomatologicznych w naszym centrum, a wszystkie szczegóły oraz zakres świadczeń jest uzależniony od posiadanego pakietu ubezpieczenia. Wizytę u stomatologa w ramach pakietów opieki medycznej należy umówić poprzez infolinię Polmed lub dedykowany portal pacjenta ułatwiający zarządzanie wizytami lekarskimi.


Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.