Promedica

POMAGAMY PACJENTOM Z UŚMIECHEM

Zebraliśmy zespół prawdziwych fachowców w swoich dziedzinach. Ale kompletując zespół pracowników Promedica kładliśmy nacisk na podejście do pacjenta, uśmiech, życzliwość i cierpliwość. Uważamy, że mamy najlepszy zespół stomatologów, techników radiologi, higienistów i recepcjonistów. Kompleksowo zadbamy o Twoje zęby.

Stomatologia ofertaZarezerwuj wizytę


Higienistka Stomatologiczna

Angelika Owczarek


Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną, posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Doskonale radzę sobie z zabiegami profilaktycznymi oraz czynnie asystuję przy zabiegach z wykorzystaniem mikroskopu. Ponadto zajmuję się zaopatrzeniem gabinetów w materiały stomatologiczne. Biorę udział w pracach zespołu przeprowadzającego okresowe audyty wewnętrzne procedur sanitarnych, higienicznych i organizacyjnych.

Jestem odpowiedzialna za udzielanie naszym pacjentom wyczerpujących informacji dotyczących leczenia oraz dbam o to, by czuli się komfortowo.

Odpowiadam również za planowanie, przebieg i monitoring wizyt pacjentów w naszym gabinecie.Higienistka Stomatologiczna

Arleta Pajda


Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną.

W Promedica czynnie asystuję przy zabiegach chirurgicznych, endodontycznych i stomatologii zachowawczej oraz wykonuję profesjonalną higienizację.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach doskonalących.

Prywatnie moim żywiołem jest zimno i mróz –  jestem zapalonym morsem. Przez cały rok ćwiczę formę biegając – uczestniczę w licznych biegach ulicznych. Kocham góry, dlatego każdą wolną chwilę spędzam na szlakach.Higienistka stomatologiczna, technik elektroradiolog

Anna Bubel


Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną oraz technikiem elektroradiologiem. W gabinecie zajmuję się profesjonalnymi zabiegami higienizacji. Ponadto asystuję także przy zabiegach z zakresu stomatologi zachowawczej oraz endodoncji. Jestem odpowiedzialna za wykonywanie zdjęć RTG oraz organizację pracy rejestracji, gdzie dbam o miłą atmosferę i sprawną obsługę pacjentów. Zajmuje się organizacją czasu pracy oraz sprawami personalnymi. Poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, które umożliwiają stałe podnoszenie kwalifikacji. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, rzetelną, która chętnie służy pomocą. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas.


Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne ProMedica Będzin 2018. All rights reserved.