fbpx

Poznajmy się

Leczenie stomatologiczne zaczyna się od rozmowy

Chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne pacjentom. Miejsce, w którym każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, w którym korzystamy z nowoczesnych technologii dentystycznych.

OFERTA DENTYSTYCZNAUMÓW WIZYTĘ


Poznaj nasze wartości

ZALETY NASZYCH GABINETÓW DENTYSTYCZNYCH


PERSONEL

Uśmiechnięty i cierpliwy zespół prawdziwych fachowców w swoich dziedzinach.


WYGODNY PARKING

Przed naszym budynkiem znajduje się parking dla pacjentów.

KOMFORT

Nowoczesne sposoby redukujące ból, aby bezstresowo przeprowadzić zabieg u pacjenta.


INFORMACJA

Zawsze informujemy pacjentów o tym, jak będzie przebiegać leczenie. Trudne przypadki są omawiane przez kilku specjalistów.

ZAWSZE DLA CIEBIE

Dobro naszych pacjentów jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i cały czas rozwijamy swoje kwalifikacje.Joanna i Ryszard Markiewicz

Drodzy Pacjenci,


Chcemy, by pogodny uśmiech towarzyszył Państwu każdego dnia. Stworzyliśmy Centrum Stomatologiczne Promedica, w którym liczy się komfortowe, bezbolesne leczenie zębów. Stomatologia estetyczna, ortodoncja, leczenie kanałowe w mikroskopie, implanty, korony bądź licówki porcelanowe.

Mamy wszechstronne doświadczenie, profesjonalny sprzęt diagnostyczny, wysokiej jakości materiały i zaufanie pacjentów, którzy wiedzą, że Promedica to dentysta bez stresu – za to skuteczny i w pełni profesjonalny. Zapraszamy osoby mające złe doświadczenia z dentystą i czujących lęk przed leczeniem zębów, mamy wypracowane metody pozbycia się przez pacjenta dentofobii.

Szczególną troską otaczamy najmłodszych pacjentów. Wierzymy, że stomatolog dziecięcy ma bardzo ważny udział w kształtowaniu podejścia dzieci do leczenia dentystycznego, a inwestycja w zdrowe zęby mleczne pozwala uniknąć w przyszłości kosztownego leczenia zębów stałych. Śledzimy stomatologiczne trendy i technologie zwiększające komfort dziecięcych wizyt. Rozmawiamy, słuchamy i cieszymy się, że spotkania w naszych gabinetach są dla maluchów sympatyczną przygodą.

Serdecznie zapraszamy
Joanna i Ryszard Markiewicz


Umów się na wizytę

Masz pytania dotyczące gabinetów? Chcesz umówić wizytę?

Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.