fbpx

Promedica

Aparat Invisalign

Dyskretne i niezwykle efektywne leczenie wad zgryzu przezroczystymi nakładkami to sposób na większość typowych wad. Z Invisalign masz pełną kontrolę na swoim leczeniem, widzisz zmiany dokonujące się w uzębieniu, a jednocześnie omijają Cię wszystkie nieprzyjemności związane z noszeniem aparatu ortodontycznego.

UMÓW WIZYTĘ

Leczenie ortodontyczne Invisalign


Nierzucające się w oczy, dające szybkie efekty i komfortowe w noszeniu – tak w wielkim skrócie można opisać zalety nakładek i leczenia ortodontycznego Invisalign. System ten to zmieniane w odstępach mniej więcej 2 tygodni przeźroczyste nakładki, które pacjent powinien nosić minimum 22h na dobę, aby uzyskać zadowalające efekty. Na podstawie cyfrowego skanu ortodonta tworzy indywidualnie przygotowany aparat, który idealnie, a zarazem delikatnie, przylega do zębów.

Niewątpliwą zaletą Invisalign jest komfort noszenia. W przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu, nakładki Invisalign można zdejmować przed posiłkiem, przez co utrzymanie higieny staje się prostsze. Nakładki są idealnie dopasowane oraz wykonane z przeźroczystego materiału SmartTrack, dlatego są dyskretne i trudne do zauważenia dla postronnego obserwatora. Ból w trakcie noszenia jest minimalny i zazwyczaj pojawia się w pierwszym dniu po zmianie nakładek, a materiał z jakiego jest wykonany aparat sprawia, że nie pojawiają się otarcia oraz podrażnienia charakterystyczne dla tradycyjnego rozwiązania.

Pierwsze efekty działania Invisalign zauważysz bardzo szybko, a na pełny rezultat nie będziesz musiał czekać tak długo, jak w przypadku tradycyjnego aparatu.

Wszystkie zalety Invisalign sprawiają, że coraz większa grupa pacjentów decyduje się na leczenie ortodontyczne przy pomocy przezroczystych nakładek.

Aparat Invisalign Będzin

Umów się na wizytę

Masz pytania dotyczące leczenia Invisalign? Zadzwoń, wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i umówimy wizytę.

Leczenie Invisalign Będzin

Jak wygląda leczenie Invisalign?


 • Leczenie aparatem Invisalign rozpoczynamy od wizyty konsultacyjnej, na której ortodonta określi rodzaj wady zgryzu, a także stwierdzi, czy dany rodzaj nieprawidłowości można wyleczyć wyjmowanymi nakładkami. W trakcie konsultacji możesz skorzystać z możliwości, jakie daje skaner iTero i zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój uśmiech po zakończeniu leczenia.
 • Na podstawie cyfrowego skanu uzębienia, ortodonta przygotowuje unikalne nakładki.
 • W trakcie leczenia zmieniaj wkładki z częstotliwością ustaloną przez lekarza.
 • Wizyty kontrolne odbywają się co 6 – 8 tygodni, a w ich trakcie lekarz oceni postępy w leczeniu oraz przekaże nowe wkładki.

Ile kosztuje leczenie ortodontyczne Invisalign?


Koszt leczenia Invisalign jest w głównej mierze uzależniony od rodzaju wady i czasu trwania całego procesu. Na konsultacji, po dokładnym badaniu, dowiesz się, jaka będzie całkowita kwota.

Jeśli chcesz znać orientacyjny koszt, to cennik leczenia Invisalign znajdziesz w dalszej części strony.

Invisalign Będzin


Cennik leczenia Invisalign


 • Pierwsza wizyta konsultacyjna – cena 200 zł
 • Druga wizyta konsultacyjna (omówienie, zlecenie planu, clincheck) – cena 1500 zł
 • System Comprehensive Package – cena 15 000 zł
 • System Lite Package – cena 10 000 zł
 • System Express Package – cena 7 000 zł
 • System First Package – cena 9 000 zł
 • System Moderate Package – cena 12 000 zł

Boisz się bólu towarzyszącego zabiegom dentystycznym i stomatologicznym? Dowiedz się, jak technologia pomaga w bezbolesnym leczeniu zębów.


Diagnostyka stomatologiczna

W Centrum dentystycznym Promedica


Wywiad stomatologiczny

W Promedica wszystko zaczyna się od rozmowy. Poznajemy problemy, subiektywne odczucia i oczekiwania dotyczące efektów leczenia zębów.


Przegląd stomatologiczny

Dentysta wykonuje profesjonalny, bardzo dokładny przegląd jamy ustnej w powiększeniu i z zastosowaniem kamery wewnątrzustnej.

Harmonogram leczenia

Na Państwa prośbę tworzony jest harmonogram i kosztorys leczenia, który w jasny sposób przedstawia kolejne kroki pozwalające przywrócić pełen uśmiech.


Wskazówki i Porady

Dentysta udziela wskazówek dotyczących higieny jamy ustnej.

Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.