fbpx

Poznajmy się

Gabinety dentystyczne Promedica

Zakładając Promedicę, bazowaliśmy na doświadczeniu stomatologicznym i rozmowach z naszymi pacjentami. Chcieliśmy stworzyć miejsce nowoczesne, z kompleksową ofertą leczenia zębów, a także przyjazne dużym i małym pacjentom. Marzyliśmy o miejscu, które jako stomatolodzy odwiedzalibyśmy z przyjemnością i bez obaw, z dobrym dojazdem z całego obszaru Śląska.

Gabinety dentystyczne Promedica zlokalizowane są w Będzinie na styku Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Czeladzi. Położenie w sąsiedztwie drogi krajowej 94 pozwala na dojazd w 12 minut nawet z serca Katowic.

Joanna i Ryszard Markiewicz
GODZINY OTWARCIA


Pon – Pt
8:30 – 20:00
Sobota
8:30 – 14:00
Niedziela
Nieczynne

DANE KONTAKTOWE


Jesteśmy dla Was

Umawianie wizytMasz pytania dotyczące zabiegów dentystycznych? Z przyjemnością na nie odpowiemy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.ADRES

Piłsudskiego 99;
42-500 Będzin


DANE FIRMOWE

NIP: 6442865295
REGON: 240883516


PARKING

Dysponujemy parkingiem dla naszych klientów.


KARTY PŁATNICZE

Akceptujemy karty płatnicze


Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.