fbpx

Promedica

Bezbolesne leczenie zębów

W gabinetach Promedica oferujemy wyłącznie bezpieczne, sprawdzone i skuteczne formy bezbolesnego znieczulenia. Ich skład oraz sposób podawania są dobierane dla każdego pacjenta indywidualnie. Znieczulenia pozwalające na bezbolesne leczenie zębów i są bezpieczne zarówno dla kobiet w ciąży, dzieci, jak i pacjentów cierpiących na problemy kardiologiczne.

UMÓW WIZYTĘ


Znieczulenie miejscowe (nasiękowe)


Znieczulenie nasiękowe (nazywane również znieczuleniem miejscowym) polega na zastrzyku aplikowanym w dziąsło w bezpośrednią okolicę zęba, który ma zostać poddany zabiegowi. Jest to najszybciej działające znieczulenie, które pozbawia czucia końcówki nerwowe dziąsła, policzka oraz języka. Zaletą tradycyjnego znieczulenia jest fakt wyeliminowania bólu w czasie zabiegu i przez pewien czas po jego zakończeniu.

Znieczulenie komputerowe: SleeperOne, QuickSleeper


Komputerowe znieczulenie pozwala cały czas kontrolować ilość podawanego preparatu znieczulającego. Dzięki temu nie odczuwamy bólu, jaki przy zwykłym znieczuleniu wyzwala ciśnienie płynu rozpychającego nasze tkanki. Nie czujemy także typowego odrętwienia warg i osłabienia mimiki. Aplikator znieczulenia komputerowego  nie ma wiele wspólnego z igłą i strzykawką. Z wyglądu przypomina długopis lub różdżkę. Ukłucie jest nieodczuwalne przez pacjenta, a lek przeciwbólowy dociera precyzyjnie do miejsca, w którym przeprowadzany będzie zabieg.Sedacja wziewna | Gaz rozweselający u dentysty


Sedacja wziewna czyli znieczulenie podtlenkiem azotu (gazem rozweselającym) jest metodą pozwalającą, w komfortowy dla pacjenta sposób, przeprowadzić leczenie stomatologiczne. Sedacja jest szczególnie polecana osobom przeżywającym strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.
Sedacja wziewna jest również polecana dzieciom, które po podaniu gazu rozluźniają się i poddają się procedurom medycznym np. zastrzykowi znieczulającemu, bez większych oporów, przy zmniejszonym odczuwaniu bólu.

Narkoza


Narkoza jest znieczuleniem ogólnym polegającym na farmakologicznym wprowadzeniu pacjenta w stan snu. Do zabiegu w narkozie kwalifikuje lekarz dentysta, który przeprowadza wywiad z pacjentem i informuje o przebiegu leczenia stomatologicznego w narkozie. Wskazaniami do leczenia w narkozie może być dentofobia lub niepełnosprawność, które uniemożliwiają dentyście przeprowadzenie zabiegu w znieczuleniu miejscowym. Najczęściej narkozę stosuje się w leczeniu chirurgicznym, endodotycznym i implantologicznym.


Leczenie zębów w narkozie
narkoza

Umów się na wizytę

Masz pytania dotyczące bezbolesnego leczenia zębów? Zadzwoń, wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i umówimy wizytę.

Sedacja wziewna - Gaz rozweselający

Cennik Znieczulenia


 • Znieczulenie nasiękowe  – cena 60 zł
 • Znieczulenie przewodowe  – cena 90 zł
 • Znieczulenie komputerowe  – cena 90 zł
 • Sedacja podtlenkiem (gaz rozweselający) – cena 250 zł (30 minut); każde
  kolejne 30 minut – 200 zł
 • Maseczka wielorazowego użytku do gazu rozweselającego  – cena 70 zł

Cennik narkozy dentystycznej

 • Konsultacja do narkozy + kompleksowe badanie jamy ustnej – cena 150 zł
 • Leczenie w narkozie – usługa ulepszona – cena 1000 zł
 • Każde kolejne pół godziny – cena 200 zł
 • Wypełnienie zęba mlecznego w narkozie – od 250 zł (ostateczna wycena na
  konsultacji)
 • Odbudowa estetyczna zęba mlecznego w narkozie – cena 300-400 zł
 • Wypełnienie zęba stałego w narkozie – ostateczna wycena na konsultacji
 • Usunięcie zęba mlecznego w narkozie – od 250 zł (ostateczna wycena na
  konsultacji)
 • Usunięcie zęba stałego w narkozie – ostateczna wycena na konsultacji
 • Inne skomplikowane zabiegi (np. leczenie endodontyczne) wyceniane są na wizycie konsultacyjnej

Bezboleśnie wyleczymy Twoje zęby. Umów się na wizytę i uzyskaj pełną informację o bezbolesnym leczeniu zębów.


Diagnostyka stomatologiczna

W Centrum dentystycznym Promedica


Wywiad stomatologiczny

W Promedica wszystko zaczyna się od rozmowy. Poznajemy problemy, subiektywne odczucia i oczekiwania dotyczące efektów leczenia zębów.


Przegląd stomatologiczny

Dentysta wykonuje profesjonalny, bardzo dokładny przegląd jamy ustnej w powiększeniu i z zastosowaniem kamery wewnątrzustnej.

Harmonogram leczenia

Na Państwa prośbę tworzony jest harmonogram i kosztorys leczenia, który w jasny sposób przedstawia kolejne kroki pozwalające przywrócić pełen uśmiech.


Wskazówki i Porady

Dentysta udziela wskazówek dotyczących higieny jamy ustnej.

Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.