fbpx

Stomatolog dr Martyna Michalak-Grząślewicz Promedica

Stomatolog

Martyna Michalak-Grząślewicz


Stomatolog Martyna Michalak-Grząślewicz

Ukończyłam Wydział Stomatologiczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w 2005 roku. W 2011 uzyskałam tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej i endodoncji. Coraz większą część mojej pracy zawodowej wypełnienia leczenie kanałowe (z wykorzystaniem koferdamu, mikroskopu, ultradźwięków, radiowizjografii cyfrowej). Jestem zwolennikiem stomatologii małoinwazyjnej, lubię wykonywać estetyczne odbudowy, korekty kształtów zębów z wykorzystaniem kompozytów.

Przede wszystkim czuję się stomatologiem rodzinnym. Dużą grupę moich wieloletnich pacjentów stanowią całe rodziny, od pradziadków po malutkie dzieci, którym oferuję pełen zakres profilaktyki i leczenia. Dużą satysfakcję sprawiają mi pacjenci, którzy pierwszy raz przyszli zlęknieni, z wieloletnimi zaniedbaniami, a po kilku wizytach i przeprowadzonym leczeniu przez wiele lat przychodzą z przyjemnością na kontrolę.


Zadzwoń 32-297-19-91 i umów wizytę

Masz pytania? Napisz! Pomożemy!
Zadowolenie pacjentów na pierwszym miejscu.

Sprawdź co piszą o nas pacjenci w mediach społecznościowychPromedica to miejsce pełne profesjonalistów, którzy oprócz niewątpliwych umiejętności wyróżniają się serdecznością i troską o pacjenta. Polecam szczególnie tym, którym gabinet stomatologiczny nie kojarzy się najlepiej – taki obraz z pewnością pomogą odczarować


MONIKAJestem pełen podziwu dla zespołu Pani Doktor Asi!!!! Miałem okazję przebyć tam dość poważny zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek. Słowami nie jestsmy w stanie opisać poziomu profesjonalizmu całego zespołu, który był w to zaangażowany. Opieka po zabiegu rewelacyjna. Stały kontakt z lekarzem. Mogłem skonsultować się o każdej porze dnia i nocy. I ten uśmiech na twarzy całego zespołu….bezcenny!!! Brawo Promedica!!!! Jesteście najlepsi!!!!!!


PRZEMEKUslugi na najwyzszym poziomie. Przesympatyczni, usmiechnieci i pomocni ludzie tworza atmosfere tego miejsca. Bardzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie do nich i z checia tam wracam. Zyczylabym sobie, zeby wszedzie indziej bylo tak milo!


EWELINA


Zakres usług

Dr Martyny Michalak-Grząślewicz

 • Zabiegi
 • stomatologia estetyczna – skaling, piaskowanie, fluoryzacja
 • wybielanie zębów
 • wybielanie zębów martwych
 • korony
 • odbudowa światłoutwardzalna całej korony zęba, licówka
 • wypełnienia ubytków
 • leczenie próchnicy
 • lndodoncja – leczenie kanałowe
 • leczenie nadwrażliwości zębów
 • leczenie kieszeni dziąsłowych
 • stomatologia zachowawcza
Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.