fbpx

Dr Anna Nowak-Wachol

Stomatolog

Anna Nowak-Wachol


Stomatolog Anna Nowak-Wachol

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 2017 roku, następnie odbyłam staż w Akademickim Centrum Stomatologii w Zabrzu. W 2018 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia Medycyna Estetyczna dla lekarzy na GWSH. Od 2018 do 2023 byłam studentem Studium doktoranckiego SUM i pracownikiem dydaktycznym, prowadząc zajęcia ze przedkliniczne ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. W 2023 uzyskałam stopień doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Interesuje się głównie stomatologią minimalnie inwazyjną, stomatologią zachowawczą i dziecięcą. Zwracam dużą uwagę na estetykę i komfort pacjenta podczas zabiegu. Staram się, aby wizyta pacjenta w gabinecie przebiegła przyjemnej i bezstresowej atmosferze, dlatego często w codziennej pracy sięgam do znieczulenia komputerowego, czy sedacji wziewnej. Wolny czas poświęcam odkrywaniu piękna naszego świata – kocham podróże 🙂


Zadzwoń 32-297-19-91 i umów wizytę

Masz pytania? Napisz! Pomożemy!
Zadowolenie pacjentów na pierwszym miejscu.

Sprawdź co piszą o nas pacjenci w mediach społecznościowychPromedica to miejsce pełne profesjonalistów, którzy oprócz niewątpliwych umiejętności wyróżniają się serdecznością i troską o pacjenta. Polecam szczególnie tym, którym gabinet stomatologiczny nie kojarzy się najlepiej – taki obraz z pewnością pomogą odczarować


MONIKAJestem pełen podziwu dla zespołu Pani Doktor Asi!!!! Miałem okazję przebyć tam dość poważny zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek. Słowami nie jestsmy w stanie opisać poziomu profesjonalizmu całego zespołu, który był w to zaangażowany. Opieka po zabiegu rewelacyjna. Stały kontakt z lekarzem. Mogłem skonsultować się o każdej porze dnia i nocy. I ten uśmiech na twarzy całego zespołu….bezcenny!!! Brawo Promedica!!!! Jesteście najlepsi!!!!!!


PRZEMEKUslugi na najwyzszym poziomie. Przesympatyczni, usmiechnieci i pomocni ludzie tworza atmosfere tego miejsca. Bardzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie do nich i z checia tam wracam. Zyczylabym sobie, zeby wszedzie indziej bylo tak milo!


EWELINA


Zakres usług

Dr Anna Nowak-Wachol

  • Zabiegi
  • stomatologia zachowawcza
  • stomatologia dziecięcia
Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.