fbpx

Dentysta Mateusz Marzec Promedica

Stomatolog

Mateusz Marzec


Stomatolog Mateusz Marzec

Ukończyłem studia na Lwowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym imienia Danyła Halickiego we Lwowie, oddział lekarsko-dentystyczny ( studia w języku angielskim) oraz złożyłem egzamin nostryfikacyjny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moja praca to zarazem moja pasja, ciągłe uczestnictwo w kursach i szkoleniach nieustannie pogłębia i pozwala mi na poszerzenie wiedzy oraz zdobycie coraz to nowszych zdolności praktycznych. Wszystko to umożliwia mi na coraz to lepszą i profesjonalną opiekę nad pacjentem, czyli taką jaką chciałbym sam uzyskać. Jestem na bieżąco z najnowszą literaturą i metodami leczenia. Staram się, aby każda wizyta przebiegała wesoło i bezstresowo, ponieważ mam pogodne i empatyczne podejście do pacjentów małych jak i dorosłych. Cenię sobie szczerość, otwartość i dokładność. Zawsze staram się dokładnie i rzetelnie wytłumaczyć pacjentom jak będzie przebiegał proces leczenia
oraz doprowadzić do tego aby efekt końcowy był zadowalający zarówno dla pacjenta, jak i dla mnie.

W życiu prywatnym szczęśliwy mąż i świeżo upieczony ojciec.


Zadzwoń 32-297-19-91 i umów wizytę

Masz pytania? Napisz! Pomożemy!
Zadowolenie pacjentów na pierwszym miejscu.

Sprawdź co piszą o nas pacjenci w mediach społecznościowychPromedica to miejsce pełne profesjonalistów, którzy oprócz niewątpliwych umiejętności wyróżniają się serdecznością i troską o pacjenta. Polecam szczególnie tym, którym gabinet stomatologiczny nie kojarzy się najlepiej – taki obraz z pewnością pomogą odczarować


MONIKAJestem pełen podziwu dla zespołu Pani Doktor Asi!!!! Miałem okazję przebyć tam dość poważny zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek. Słowami nie jestsmy w stanie opisać poziomu profesjonalizmu całego zespołu, który był w to zaangażowany. Opieka po zabiegu rewelacyjna. Stały kontakt z lekarzem. Mogłem skonsultować się o każdej porze dnia i nocy. I ten uśmiech na twarzy całego zespołu….bezcenny!!! Brawo Promedica!!!! Jesteście najlepsi!!!!!!


PRZEMEKUslugi na najwyzszym poziomie. Przesympatyczni, usmiechnieci i pomocni ludzie tworza atmosfere tego miejsca. Bardzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie do nich i z checia tam wracam. Zyczylabym sobie, zeby wszedzie indziej bylo tak milo!


EWELINA


Zakres usług

Doktor Mateusz Marzec

  • Zabiegi
  • Stomatologia zachowawcza
  • Endodoncja mikroskopowa
  • Stomatologia dziecięca
  • Chirurgia
Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne Promedica Będzin 2023. All rights reserved.