Magdalena Urbańska-Bień


Stomatolog

Magdalena Urbańska-Bień


Stomatolog Magdalena Urbańska-Bień

Ukończyłam w 2005r Wydział Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej zarówno odób dorosłych jak i dzieci. Chętnie uczestniczę w kursach i konferencjach stomatologicznych podnosząc swoje kwalifikacje i poszerzając wiedzę. Największą satysfakcją i nagrodą jest zadowolony Pacjent, który wie, że może mi zaufać.

W czasie wolnym chętnie zaszywam się w górskim schronisku z dobrą książką. Uwielbiam kontakt z naturą. Lubię poznawać ludzi, słuchać ich historii, dlatego do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i każdy jest tak samo ważny.


Zadzwoń 32-297-19-91 i umów wizytę

Masz pytania? Napisz! Pomożemy!
Zadowolenie pacjentów na pierwszym miejscu.

Sprawdź co piszą o nas pacjenci w mediach społecznościowychPromedica to miejsce pełne profesjonalistów, którzy oprócz niewątpliwych umiejętności wyróżniają się serdecznością i troską o pacjenta. Polecam szczególnie tym, którym gabinet stomatologiczny nie kojarzy się najlepiej – taki obraz z pewnością pomogą odczarować


MONIKAJestem pełen podziwu dla zespołu Pani Doktor Asi!!!! Miałem okazję przebyć tam dość poważny zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek. Słowami nie jestsmy w stanie opisać poziomu profesjonalizmu całego zespołu, który był w to zaangażowany. Opieka po zabiegu rewelacyjna. Stały kontakt z lekarzem. Mogłem skonsultować się o każdej porze dnia i nocy. I ten uśmiech na twarzy całego zespołu….bezcenny!!! Brawo Promedica!!!! Jesteście najlepsi!!!!!!


PRZEMEKUslugi na najwyzszym poziomie. Przesympatyczni, usmiechnieci i pomocni ludzie tworza atmosfere tego miejsca. Bardzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie do nich i z checia tam wracam. Zyczylabym sobie, zeby wszedzie indziej bylo tak milo!


EWELINA


Zakres usług

Dr Magdaleny Urbańskiej-Bień

  • Zabiegi
  • korony
  • odbudowa światłoutwardzalna całej korony zęba, licówka
  • wypełnienia ubytków
  • leczenie próchnicy
  • lndodoncja – leczenie kanałowe
  • leczenie nadwrażliwości zębów
  • leczenie kieszeni dziąsłowych
  • stomatologia zachowawcza
Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne ProMedica Będzin 2018. All rights reserved.