fbpx

Stomatolog Barbara Konrad

Stomatolog

Barbara Konrad


Stomatolog Barbara Konrad

Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystyczego ŚUM w Katowicach. Zawód stomatologa jest dla mnie pasją, dlatego z przyjemnością wykonuję swoje obowiązki, które obejmują nie tylko leczenie, ale także profilaktykę i rehabilitację całej jamy ustnej. Moja praca to nieustanne doskonalenie swoich umiejętności, co jest poparte uczestnictwem w licznych kursach stomatologicznych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i absolwentką Curriculum Endodontycznego w Kielcach. Do zespołu Promedica dołączyłam w 2015 roku. Pacjenci doceniają u mnie cierpliwość i spokojne usposobienie. Zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym, potrafię podejmować trafne i szybkie decyzje. Z największą starannością dążę do celu, którym jest zdrowy uśmiech moich pacjentów, tych małych i tych dużych. 😉

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w roku” cyt.Konfucjusz.


Zadzwoń 32-297-19-91 i umów wizytę

Masz pytania? Napisz! Pomożemy!
Zadowolenie pacjentów na pierwszym miejscu.

Sprawdź co piszą o nas pacjenci w mediach społecznościowychPromedica to miejsce pełne profesjonalistów, którzy oprócz niewątpliwych umiejętności wyróżniają się serdecznością i troską o pacjenta. Polecam szczególnie tym, którym gabinet stomatologiczny nie kojarzy się najlepiej – taki obraz z pewnością pomogą odczarować


MONIKAJestem pełen podziwu dla zespołu Pani Doktor Asi!!!! Miałem okazję przebyć tam dość poważny zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek. Słowami nie jestsmy w stanie opisać poziomu profesjonalizmu całego zespołu, który był w to zaangażowany. Opieka po zabiegu rewelacyjna. Stały kontakt z lekarzem. Mogłem skonsultować się o każdej porze dnia i nocy. I ten uśmiech na twarzy całego zespołu….bezcenny!!! Brawo Promedica!!!! Jesteście najlepsi!!!!!!


PRZEMEKUslugi na najwyzszym poziomie. Przesympatyczni, usmiechnieci i pomocni ludzie tworza atmosfere tego miejsca. Bardzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie do nich i z checia tam wracam. Zyczylabym sobie, zeby wszedzie indziej bylo tak milo!


EWELINA


Zakres usług

Dr Barbary Konrad

  • Zabiegi
  • leczenie kanałowe siekaczy i kłów (leczenie w mikroskopie)
  • leczenie kanałowe przedtrzonowców (leczenie w mikroskopie)
  • leczenie kanałowe trzonowców (leczenie w mikroskopie)
  • leczenie zębów mlecznych
Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne ProMedica Będzin 2018. All rights reserved.