Stomatolog

Jolanta Batko-Kapustecka


Stomatolog Jolanta Batko-Kapustecka

Jestem absolwentką Wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.

Pracę zawodową staram się łączyć z rozwojem naukowym.

Moja praca naukowa wiąże się ściśle z leczeniem schorzeń stawu skroniowo-żuchwowego i leczeniem bólów głowy. Jestem współautorką publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach stomatologicznych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach,  szkoleniach oraz konferencjach w Polsce i za granicą.

W 2018 uzyskałam z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny protetyki i dysfunkcji narządu żucia.

Bezbolesne znieczulenie i leczenie zarówno dla dzieci i dorosłych – to moje priorytety.


Zadzwoń 32-297-19-91 i umów wizytę

Masz pytania? Napisz! Pomożemy!
Zadowolenie pacjentów na pierwszym miejscu.

Sprawdź co piszą o nas pacjenci w mediach społecznościowychPromedica to miejsce pełne profesjonalistów, którzy oprócz niewątpliwych umiejętności wyróżniają się serdecznością i troską o pacjenta. Polecam szczególnie tym, którym gabinet stomatologiczny nie kojarzy się najlepiej – taki obraz z pewnością pomogą odczarować


MONIKAJestem pełen podziwu dla zespołu Pani Doktor Asi!!!! Miałem okazję przebyć tam dość poważny zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek. Słowami nie jestsmy w stanie opisać poziomu profesjonalizmu całego zespołu, który był w to zaangażowany. Opieka po zabiegu rewelacyjna. Stały kontakt z lekarzem. Mogłem skonsultować się o każdej porze dnia i nocy. I ten uśmiech na twarzy całego zespołu….bezcenny!!! Brawo Promedica!!!! Jesteście najlepsi!!!!!!


PRZEMEKUslugi na najwyzszym poziomie. Przesympatyczni, usmiechnieci i pomocni ludzie tworza atmosfere tego miejsca. Bardzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie do nich i z checia tam wracam. Zyczylabym sobie, zeby wszedzie indziej bylo tak milo!


EWELINA


Zakres usług

Dr n.med. Jolanty Batko-Kapusteckiej

  • Zabiegi
  • leczenie kanałowe siekaczy i kłów (leczenie w mikroskopie)
  • leczenie kanałowe przedtrzonowców (leczenie w mikroskopie)
  • leczenie kanałowe trzonowców (leczenie w mikroskopie)
  • leczenie zębów mlecznych
  • bruksizm/zaciskanie zębów
  • szczękościsk, ograniczone odwodzenie żuchwy
  • zaburzenia czucia w obrębie narządu żuchwowego
  • zaburzenia połykania
  • dodatkowa diagnostyka w przypadku niezębopochodnego bólu zęba
Poznajmy się

Stomatolog Będzin

W naszych gabinetach stomatologicznych postawiliśmy na kompleksowość oferty. Działamy tak, aby nasi pacjenci w jednym miejscu mogli wykonać zdjęcie RTG jamy ustnej, wyleczyć zęby, skorygować zgryz u ortodonty i przyprowadzić swoje dzieci na kontrolę i wizytę adaptacyjną.


Bądź

Na bieżąco

Z nowinkami i poradami dentystycznymi dla dorosłych i dzieci. Jeśli nie wiesz, dlaczego dentyści zalecają wyrzucać gumę do żucia po 15 minutach, chcesz pierwszy dowiadywać się o promocjach, albo chcesz zobaczyć, co piszą o nas nasi klienci, dołącz do naszego facebooka.Copyright by Gabinety Dentystyczne ProMedica Będzin 2018. All rights reserved.